KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10267175
nr 1026 7175
Gouache
Oidentifierad konstnär, signerad. K, motivet: 25x40
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:47:24
21/3 17:58:21
Gouache